Targówek

DK Świt, ul. Wysockiego 11 w Warszawie

Dom Otwarty, ul. Radzymińska 123
Nauka tańca odbywa się w kameralnych grupach. Zajęcia prowadzone są cierpliwie i z poczuciem humoru. Każde ominięte zajęcia można odrobić.

Opłaty za kurs są miesięczne. Nauka tańca odbywa się w cyklach 3 miesięcznych, które można kontynuować. Umożliwia to dostosowanie czasu kursu do swoich potrzeb.

Oferujemy możliwość nauki od poziomu początkującego do poziomu turniejowego dla dzieci, młodzieży a także dorosłych i seniorów.

Parom przygotowującym się do zabawy weselnej oferujemy kursy tańca dla narzeczonych i weselników oraz lekcje indywidualne na pierwszy taniec weselny, pomagamy z doborem muzyki oraz z ułożeniem wyjątkowej choreografii tanecznej dopasowanej do możliwości i chęci pary.

Kursy tańca dla narzeczonych odbywają się w kameralnej, cierpliwej atmosferze, a podczas lekcji indywidualnych zapewniamy komfort nauki w systemie para instruktor.

Nasze zajęcia cieszą się nieustannym powodzeniem wśród mieszkańców Targówka, Pragi, Żoliborza, Bielan, Białołęki, Zacisza, Marek, Jabłonnej, Legionowa oraz Ząbek.

Dojazd: przystanek tramwajowy Budowlani, przystanek autobusowy Bartnicza, Bazyliańska, Budowlani, SKM – Praga lub Toruńska