Ursynów

DK Imielin, ul. Dereniowa 6

Taniec w parach 

Lista nowych kursów i możliwość rezerwacji miejsc jest w zakładce kontakt i zapisy


 Nowe kursy tańca:


Przyspieszony, miesięczny kurs tańca dla narzeczonych i nie tylko – dwa razy w tygodniu po 60 minut – 6 spotkań – wtorki i czwartki godz. 20:30 od 01.06.2017

Cena: 160 zł od osoby za miesiąc (6 spotkań) / 145 zł studenci i posiadacze kart multisportowych

Zapisy przez formularz

 

 


 Opłaty za kurs są miesięczne. Nauka tańca odbywa się w cyklach 3 miesięcznych, które można kontynuować. Umożliwia to dostosowanie czasu kursu do swoich potrzeb. Po kursie można swobodnie poruszać się na dyskotece, prywatce, weselu, a także zatańczyć pierwszy taniec weselny.

 

Nauka tańca odbywa się w kameralnych grupach na klimatyzowanej, pełnowymiarowej sali tanecznej z lustrami.

 

Oferujemy możliwość nauki od poziomu zero do poziomu turniejowego dla dzieci, młodzieży a także dorosłych, w tym również seniorów.

 

Każde ominięte zajęcia można odrobić.

 

Oferujemy zniżki dla studentów i przy płatności za cały kurs. 

 

Parom przygotowującym się do zabawy weselnej oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne na pierwszy taniec weselny.

 

Pomagamy z doborem muzyki oraz z ułożeniem wyjątkowej, indywidualnej choreografii tanecznej na pierwszy taniec weselny.

 

Kursy tańca dla narzeczonych odbywają się w cierpliwej atmosferze, a podczas lekcji indywidualnych zapewniamy komfort nauki w systemie para instruktor.

 

To co nas wyróżnia to nauka poprzez technikę taneczną i mechanikę ruchu, dzięki czemu nauka jest trwała i nie trzeba powtarzać od nowa kursów tańca, co zdarza się w wielu innych szkołach tańca. Od samego początku kształtujemy prawidłowe nawyki ruchu tanecznego.

Nasze zajęcia cieszą się nieustannym powodzeniem wśród mieszkańców Ursynowa, Mokotowa, Sadyby, Wilanowa oraz Piaseczna i okolic.

Dojazd: ul. Dereniowa 6; Metro Imielin ;  przystanek autobusowy Warchałowskiego.

 20151005_184944