Kursy tańca dla dorosłych na Bródnie

Zapraszamy na kursy tańca towarzyskiego w naszej lokalizacji na Targówku (Bródno - DK Świt). Lista nowych kursów i możliwość rezerwacji miejsc jest w zakładce kontakt


Nowe kursy:


Nowy kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych. Narzeczeni  i nie tylko -  4 spotkania w miesiącu po 60 minut -  piątki 19:30 od 02.02.201

Kursy odbywają się w cyklach 3 miesięcznych, po których następuje kontynuacja. Opata naliczana co miesiąc 

Cena 140 zł za miesiąc od osoby / 10% zniżki studenci i posiadacze kart multisportowych

Zapisy przez formularz

 

Sobotni kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych podczas zajęć organizowane są odpłatne zajęcia dla dzieci   -  4 spotkania w miesiącu po 90 minut -  sobota 10:45 od 03.02.201

Kursy odbywają się w cyklach 3 miesięcznych, po których następuje kontynuacja. Opata naliczana co miesiąc 

Cena 150 zł za miesiąc od osoby / 10% zniżki studenci i posiadacze kart multisportowych

Zapisy przez formularz

 

 


 Płatność za kurs odbywa się miesięcznie.

Wejście tylko na jedne zajęcia kosztuje 60 zł od osoby.

Prowadzimy kursy tańca dla dorosłych, narzeczonych i seniorów w cyklach 3 miesięcznych raz w tygodniu lub dwumiesięcznych dwa razy w tygodniu. W okresie przedweselnym uruchamiamy również bardzo intensywne miesięczne kursy tańca. Kursy można kontynuować i dostosować czas nauki do swoich potrzeb.

Nasze kursy dla początkujących przeznaczone są dla osób, które chcą przygotować się do Pierwszego tańca weselnego, zabawy weselnej i innych imprez tanecznych lub rozpocząć przygodę z tańcem towarzyskim. Ten kurs jest idealny dla wszystkich osób, które jeszcze nie tańczyły lub chodziły kiedyś na kurs, lecz nie czują się pewnie na parkiecie. Kurs dla początkujących można później kontynuować na poziomie średniozaawansowanym i w grupie Hobby dla pasjonatów tańca.

Każdy kurs rozpoczyna się od nauki techniki tanecznej, rozpoznawania rytmów tanecznych i poznania choreografii, kroków i figur do tańców:

Program kursu tańca dla dorosłych początkujących: Tańce latynoamerykańskie (samba, cha-cha, rumba, jive) Tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango) Tańce dyskotekowe (disco samba, rock&roll, salsa) Choreografie do wykorzystania na Pierwszy Taniec Weselny Technika taneczna i mechanika ruchu Rozpoznawanie rytmów tanecznych Po kursie, naukę tańca można kontynuować dalej.

W grupie średnio-zaawansowanej i zaawansowanej wprowadzane są dodatkowo paso doble, quickstep, fokstrot, a dotychczas poznane tańce są poszerzane o dodatkowe figury  i rozwiązania taneczne.

Kurs podstawowy dla początkujących jest wspólny dla narzeczonych, dorosłych i seniorów.

Kurs tańca Targówek DK Świt