Targówek

DK Świt, ul. Wysockiego 11 w Warszawie

Nauka tańca odbywa się w kameralnych grupach. Zajęcia prowadzone są cierpliwie i z poczuciem humoru.  Każde ominięte zajęcia można odrobić.


NOWE KURSY TAŃCA:


Nowy kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych. Narzeczeni  i nie tylko -  4 spotkania w miesiącu po 60 minut -  piątki 19:30 od 02.02.201

Kursy odbywają się w cyklach 3 miesięcznych, po których następuje kontynuacja. Opata naliczana co miesiąc 

Cena 140 zł za miesiąc od osoby / 10% zniżki studenci i posiadacze kart multisportowych

Zapisy przez formularz

 

Sobotni kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych podczas zajęć organizowane są odpłatne zajęcia dla dzieci   -  4 spotkania w miesiącu po 90 minut -  sobota 10:45 od 03.02.201

Kursy odbywają się w cyklach 3 miesięcznych, po których następuje kontynuacja. Opata naliczana co miesiąc 

Cena 150 zł za miesiąc od osoby / 10% zniżki studenci i posiadacze kart multisportowych

Zapisy przez formularz


 Opłaty za kurs są miesięczne. Nauka tańca odbywa się w cyklach 3 miesięcznych, które można kontynuować. Umożliwia to dostosowanie czasu kursu do swoich potrzeb.

Wejście tylko na jedne zajęcia kosztuje 60 zł od osoby.

Oferujemy możliwość nauki od poziomu początkującego do poziomu turniejowego dla dzieci, młodzieży a także dorosłych i seniorów.

Kurs tańca Targówek DK Świt

Parom przygotowującym się do zabawy weselnej oferujemy kursy tańca dla narzeczonych i weselników oraz lekcje indywidualne na pierwszy taniec weselny, pomagamy z doborem muzyki oraz z ułożeniem wyjątkowej choreografii tanecznej dopasowanej do możliwości i chęci pary.

Kursy tańca dla narzeczonych odbywają się w kameralnej, cierpliwej atmosferze, a podczas lekcji indywidualnych zapewniamy komfort nauki w systemie para instruktor.

Nasze zajęcia cieszą się nieustannym powodzeniem wśród mieszkańców Targówka, Pragi, Żoliborza, Bielan, Białołęki, Zacisza, Marek, Jabłonnej, Legionowa oraz Ząbek.

Dojazd: przystanek tramwajowy Budowlani, przystanek autobusowy Bartnicza, Bazyliańska, Budowlani, SKM - Praga lub Toruńska