Kursy tańca dla narzeczonych

Od ponad 20 lat prowadzimy kursy tańca dla narzeczonych i przygotowujemy pary do Pierwszego Tańca Weselnego i do zabawy weselnej.

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy “Kurs tańca dla narzeczonych i nie tylko” jest dla Państwa odpowiedni lub mają Państwo pytania – prosimy o kontakt pod nr tel. 501 644 634

NA URSYNOWIE:


Przyspieszony, miesięczny kurs tańca dla narzeczonych i nie tylko – dwa razy w tygodniu po 60 minut – 6 spotkań – wtorki i czwartki godz. 20:30 od 01.06.2017

Cena: 160 zł od osoby za miesiąc (6 spotkań) / 145 zł studenci i posiadacze kart multisportowych

Zapisy przez formularz

 

 


NA TARGÓWKU:


Nowy, przyspieszony, miesięczny kurs tańca towarzyskiego dla narzeczonych i nie tylko 4 spotkania po 90 minut –  środy 20:30 od 07.06.2017

Cena 150 zł za miesiąc od osoby / 10% zniżki studenci i posiadacze kart multisportowych

Zapisy przez formularz


Kurs tańca dla narzeczonych i nie tylko jest idealny dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z tańcem, jak i dla tych, które chcą przygotować się do pierwszego tańca weselnego i zabawy weselnej.

Opłaty za kurs są miesięczne. Nauka tańca odbywa się w cyklach 3 miesięcznych, które można kontynuować. Umożliwia to dostosowanie czasu kursu do swoich potrzeb. Można również skrócić czas nauki.

Płatność odbywa się w sekretariacie w DK Świt na pierwszych zajęciach. Nieobecności można odrabiać.

Nauka tańca odbywa się z wykorzystaniem techniki tanecznej i wiedzy o mechanice ruchu. Uczymy poprzez wyrabianie prawidłowych nawyków poruszania się do muzyki, dzięki temu, nauki u nas nie zapomina się.

W programie kursu są tańce towarzyskie jak również tańce na wesela i prywatki, m.in. walc, tango, samba, jive, rumba, salsa, tańce disco.

Wprowadzamy ciekawe choreografie, które można zastosować do różnych okazji tanecznych. Po kursie można swobodnie poruszać się na dyskotece, prywatce, zabawie weselnej oraz można zatańczyć swój wymarzony pierwszy taniec weselny.

Kurs obejmuje moduł podstawowy nauki tańca – wspólny dla wszystkich grup początkujących.

Grupy prowadzi Marcin Rogowski, posiadający mistrzowską S klasę taneczną, wyższe wykształcenie pedagogiczne, dyplom instruktorski Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych.

wpis maly 1


Atuty Szkoły Tańca Danceweek

– Gwarancja, że kurs tańca poprowadzi doświadczony instruktor cierpliwie i z poczuciem humoru

– Kwalifikacje instruktorów – dyplom instruktora tańca Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz mistrzowska S klasa taneczna

– Małe grupy i kameralna atmosfera

– Dogodne lokalizacje: Ursynów – Imielin i Targówek – Bródno

– Można odrobić każde ominięte zajęcia

– Od początku zwracamy uwagę na technikę taneczną, dzięki czemu nie zapomina się tak łatwo kroków i można wrócić do tańca nawet po długiej przerwie. Uczymy przez kształtowanie prawidłowych nawyków ruchu tanecznego.

– Kursy tańca dla narzeczonych na najwyższym poziomie w Warszawie

– Opłaty miesięczne – dostosujesz długość kursu do własnych potrzeb. Brak składek członkowskich, klubowych itp.