Ponad 20 lat kursów tańca w Warszawie

Jeśli umiesz mówić, możesz śpiewać

Jeśli umiesz chodzić, możesz tańczyć

 

Szkoła tańca Danceweek jest jednym z nielicznych miejsc w Warszawie, w którym prowadzone kursy są na  najwyższym poziomie i umożliwiają również dorosłym kursantom start w turniejach tanecznych, zarówno w formie zabawy w klasie Hobby, bądź w klasach sportowych.

Zarówno nasi najmłodsi kursanci jak i dorośli, którzy rozpoczęli naukę tańca towarzyskiego w kwiecie wieku, zdobywali podium na ogólnopolskich turniejach tańca. Możemy między innymi pochwalić się osiągnięciami pary, która zdobyła pierwsze miejsce w prestiżowym ogólnopolskim Turnieju Tańca im. Wieczystego.

Marcin Rogowski, założyciel naszej szkoły tańca, w niezwykły sposób łączy wieloletnie doświadczenie z wykształceniem pedagogicznym.

Osiągnął mistrzowską międzynarodową taneczną klasę “S” i zdobywał podium i pierwsze miejsca na krajowych i międzynarodowych turniejach tańca. Jest finalistą Mistrzostw Świata Tańca Towarzyskiego w Moskwie. Obecnie, realizuje swoją pasję jako dyplomowany instruktor tańca Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szkoła Tańca Danceweek jest zrzeszonym członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Strona dot. tańca weslenego : http://www.taniec-wesele.pl