Nowe kursy tańca – Ursynów, Dereniowa 6

NOWE KURSY TAŃCA


Przyspieszony, miesięczny, kurs tańca dla narzeczonych i nie tylko – dwa razy w tygodniu po 60 minut – 6 spotkań – wtorki i czwartki godz. 20:30 od 01.06.2017

Cena: 160 zł od osoby za miesiąc (6 spotkań) / 145 zł studenci i posiadacze kart multisportowych

Zapisy przez formularz


Kurs tańca dla narzeczonych i nie tylko jest idealny dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z tańcem, jak i dla tych, które chcą przygotować się do pierwszego tańca weselnego i zabawy weselnej.

Opłaty za kurs są miesięczne. Nauka tańca odbywa się w cyklach 3 miesięcznych, które można kontynuować. Umożliwia to dostosowanie czasu kursu do swoich potrzeb. Można również skrócić czas nauki.

Nauka tańca odbywa się z wykorzystaniem techniki tanecznej i wiedzy o mechanice ruchu. Uczymy poprzez wyrabianie prawidłowych nawyków poruszania się do muzyki, dzięki temu, nauki u nas nie zapomina się.

W programie kursu są tańce towarzyskie jak również tańce na wesela i prywatki.

Wprowadzamy ciekawe choreografie, które można zastosować do różnych okazji tanecznych. Po kursie można swobodnie poruszać się na dyskotece, prywatce, zabawie weselnej oraz można zatańczyć swój wymarzony pierwszy taniec weselny.

Kurs obejmuje moduł podstawowy nauki tańca – wspólny dla wszystkich grup początkujących.

Grupy prowadzi Marcin Rogowski, posiadający mistrzowską S klasę taneczną, wyższe wykształcenie pedagogiczne, dyplom instruktorski Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych.

 

wpis maly 1

taniec dorosli