Nowe kursy tańca – Targówek, Wysockiego 11

NOWE KURSY TAŃCA

 


Nowy przyspieszony miesięczny kurs tańca towarzyskiego dla narzeczonych i nie tylko 4 spotkania po 90 minut –  środy 20:30 od 07.06.2017

Cena 150 zł za miesiąc od osoby / 10% zniżki studenci i posiadacze kart multisportowych

Zapisy przez formularz


 


Kurs tańca dla narzeczonych i nie tylko jest idealny dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z tańcem, jak i dla tych, które chcą przygotować się do pierwszego tańca weselnego i zabawy weselnej.

Opłaty za kurs są miesięczne. Nauka tańca odbywa się w cyklach 3 miesięcznych, które można kontynuować. Umożliwia to dostosowanie czasu kursu do swoich potrzeb. Można również skrócić czas nauki.

Płatność odbywa się w sekretariacie w DK Świt na pierwszych zajęciach. Nieobecności można odrabiać.

Nauka tańca odbywa się z wykorzystaniem techniki tanecznej i wiedzy o mechanice ruchu. Uczymy poprzez wyrabianie prawidłowych nawyków poruszania się do muzyki, dzięki temu, nauki u nas nie zapomina się.

W programie kursu są tańce towarzyskie jak również tańce na wesela i prywatki.

Wprowadzamy ciekawe choreografie, które można zastosować do różnych okazji tanecznych. Po kursie można swobodnie poruszać się na dyskotece, prywatce, zabawie weselnej oraz można zatańczyć swój wymarzony pierwszy taniec weselny.

Kurs obejmuje moduł podstawowy nauki tańca – wspólny dla wszystkich grup początkujących.

Grupy prowadzi Marcin Rogowski, posiadający mistrzowską S klasę taneczną, wyższe wykształcenie pedagogiczne, dyplom instruktorski Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych.

Kurs tańca Targówek DK Świt